9:00 am
Field 9

Charlotte Tigers South (NC) Varsity HS Boys vs Southern Pines Jokers (NC) Varsity HS Boys

9:00 am
Field 5

Badger Academy #1 (WI) Varsity HS Girls vs Columbia Central #1 (TN) Varsity HS Girls

9:00 am
Field 7

Raleigh Rugby (NC) U14 Boys vs Atlanta Youth Rugby (GA) U14 Boys

9:00 am
Field 1

Moon Area Rugby (PA) Varsity HS Girls vs South Meck Savages (NC) Varsity HS Girls

9:00 am
Field 2

Neuqua Wildcats (IL) JV HS Boys vs Richmond Strikers (VA) JV HS Boys

9:00 am
Field 3

Raleigh Rugby (NC) U10 Coed vs Charlotte Sharks (NC) U10 Coed

9:00 am
Field 3

Charlotte Cobras (NC) U10 Coed vs Clayton Youth Rugby #2 (NC) U10 Coed

9:00 am
Field 4

Raleigh Rugby #1 (NC) U12 Coed vs Atlanta Youth Rugby #1 (GA) U12 Coed

9:30 am
Field 3

Raleigh Rugby (NC) U10 Coed vs Charlotte Cobras (NC) U10 Coed

9:30 am
Field 3

Raleigh Redhawks (NC) U10 Coed vs Clayton Youth Rugby #1 (NC) U10 Coed

9:35 am
Field 4

Rebels Rugby #1 (GA) U12 Coed vs Richmond Strikers #1 (VA) U12 Coed

9:45 am
Field 7

Richmond Strikers (VA) U14 Boys vs Camp Road (SC) U14 Boys

10:00 am
Field 6

Wando #1 (SC) Varsity HS Boys vs Media Rugby (PA) Varsity HS Boys

10:00 am
Field 9

Hawks A (NC) Varsity HS Boys vs Richmond Strikers (VA) Varsity HS Boys

10:00 am
Field 5

Charlotte Tigress (NC) Varsity HS Girls vs Hudson (OH) Varsity HS Girls

10:00 am
Field 1

West Carroll Marauders (MD) Varsity HS Girls vs Highland Lady Buzzards (OH) Varsity HS Girls

10:00 am
Field 2

Clayton Youth Rugby (NC) JV HS Boys vs Atlanta Youth Rugby (GA) JV HS Boys

10:00 am
Field 3

Raleigh Redhawks (NC) U10 Coed vs Charlotte Sharks (NC) U10 Coed

10:10 am
Field 4

Charlotte Mustangs (NC) U12 Coed vs Clayton Youth Rugby (NC) U12 Coed

10:30 am
Field 7

Charlotte Bears (NC) U14 Boys vs Clayton Youth Rugby (NC) U14 Boys

10:30 am
Field 3

Raleigh Rugby (NC) U10 Coed vs Clayton Youth Rugby #2 (NC) U10 Coed

10:30 am
Field 3

Charlotte Sharks (NC) U10 Coed vs Clayton Youth Rugby #1 (NC) U10 Coed

10:45 am
Field 4

Raleigh Rugby #2 (NC) U12 Coed vs Atlanta Youth Rugby #2 (GA) U12 Coed

11:00 am
Field 6

South Greenville (SC) Varsity HS Boys vs Salesianum School (DE) Varsity HS Boys

11:00 am
Field 9

Clayton Youth Rugby (NC) Varsity HS Boys vs West Carroll Marauders (MD) Varsity HS Boys

11:00 am
Field 5

Warsaw Girls Rugby (IN) Varsity HS Girls vs Tribe Rugby (TN) Varsity HS Girls

11:00 am
Field 1

Wando (SC) Varsity HS Girls vs Columbia Central #2 (TN) Varsity HS Girls

11:00 am
Field 2

Key Biscayne Rugby Rats (FL) JV HS Boys vs Loudoun (VA) JV HS Boys

11:00 am
Field 3

Raleigh Redhawks (NC) U10 Coed vs Clayton Youth Rugby #2 (NC) U10 Coed

11:00 am
Field 3

Charlotte Cobras (NC) U10 Coed vs Clayton Youth Rugby #1 (NC) U10 Coed

11:15 am
Field 7

East Cobb (GA) U14 Boys vs Tennessee Academy (TN) U14 Boys

11:20 am
Field 4

Rebels Rugby #2 (GA) U12 Coed vs Richmond Strikers #2 (VA) U12 Coed

11:30 am
Field 3

Western Loudoun Wolverines (VA) Varsity HS Boys vs Greensboro Barbarians (NC) Varsity HS Boys

11:55 am
Field 4

Charlotte Blue Devils (NC) U12 Coed vs Raleigh Redhawks (NC) U12 Coed

12:00 pm
Field 6

Neuqua Wildcats (IL) Varsity HS Boys vs Badger Academy (WI) Varsity HS Boys

12:00 pm
Field 9

Rebels Rugby (GA) Varsity HS Boys vs Tribe Rugby (TN) Varsity HS Boys

12:00 pm
Field 5

Raleigh Cobras (NC) Varsity HS Girls vs Badger Academy #2 (WI) Varsity HS Girls

12:00 pm
Field 7

North Bay (MD) U14 Girls vs Raleigh Rugby (NC) U14 Girls

12:00 pm
Field 1

Brunswick Valkyries #2 (OH) Varsity HS Girls vs North Meck Valkyries (NC) Varsity HS Girls

12:00 pm
Field 2

Charlotte Tiger Cubs (NC) JV HS Boys vs Wando (SC) JV HS Boys

12:20 pm
Field 7

Camp Road (SC) U14 Girls vs Charlotte Shockers (NC) U14 Girls

12:30 pm
Field 3

Etowah River Valley Rugby (GA) Varsity HS Boys vs Hawks B (NC) Varsity HS Boys

12:30 pm
Field 4

Raleigh Rugby #1 (NC) U12 Coed vs Richmond Strikers #1 (VA) U12 Coed

12:40 pm
Field 7

Raleigh Rugby (NC) U14 Boys vs Richmond Strikers (VA) U14 Boys

1:00 pm
Field 6

Charlotte Flying Tigers (NC) Varsity HS Boys vs Hudson #1 (OH) Varsity HS Boys

1:00 pm
Field 9

Charlotte Tigers North (NC) Varsity HS Boys vs Raleigh Rugby (NC) Varsity HS Boys

1:00 pm
Field 5

Brunswick Valkyries #1 (OH) Varsity HS Girls vs Badger Academy #1 (WI) Varsity HS Girls

1:00 pm
Field 1

Hough Huskies (NC) Varsity HS Girls vs Moon Area Rugby (PA) Varsity HS Girls

1:00 pm
Field 2

Richmond Strikers (VA) JV HS Boys vs Atlanta Youth Rugby (GA) JV HS Boys

1:05 pm
Field 4

Rebels Rugby #1 (GA) U12 Coed vs Clayton Youth Rugby (NC) U12 Coed

1:25 pm
Field 7

Atlanta Youth Rugby (GA) U14 Boys vs Camp Road (SC) U14 Boys

1:30 pm
Field 3

OPEN vs OPEN

1:40 pm
Field 4

Charlotte Mustangs (NC) U12 Coed vs Atlanta Youth Rugby #1 (GA) U12 Coed

2:00 pm
Field 6

Wando #1 (SC) Varsity HS Boys vs Richmond Strikers (VA) Varsity HS Boys

2:00 pm
Field 9

Phoenix Alpharetta Rugby (GA) Varsity HS Boys vs Hudson #2 (OH) Varsity HS Boys

2:00 pm
Field 5

Columbia Central #1 (TN) Varsity HS Girls vs Hudson (OH) Varsity HS Girls

2:00 pm
Field 1

West Carroll Marauders (MD) Varsity HS Girls vs South Meck Savages (NC) Varsity HS Girls

2:00 pm
Field 2

Neuqua Wildcats (IL) JV HS Boys vs Clayton Youth Rugby (NC) JV HS Boys

2:10 pm
Field 7

Raleigh Rugby (NC) U14 Girls vs Charlotte Shockers (NC) U14 Girls

2:15 pm
Field 4

Raleigh Rugby #2 (NC) U12 Coed vs Richmond Strikers #2 (VA) U12 Coed

2:30 pm
Field 7

North Bay (MD) U14 Girls vs Camp Road (SC) U14 Girls

2:30 pm
Field 3

Western Loudoun Wolverines (VA) Varsity HS Boys vs James Island Trojans (SC) Varsity HS Boys

2:50 pm
Field 7

Phoenix Alpharetta Rugby (GA) U14 Boys vs Mount Pleasant Marlins (SC) U14 Boys

2:50 pm
Field 4

Rebels Rugby #2 (GA) U12 Coed vs Raleigh Redhawks (NC) U12 Coed

3:00 pm
Field 6

Media Rugby (PA) Varsity HS Boys vs Hawks A (NC) Varsity HS Boys

3:00 pm
Field 9

Charlotte Tigers South (NC) Varsity HS Boys vs Tribe Rugby (TN) Varsity HS Boys

3:00 pm
Field 5

Raleigh Cobras (NC) Varsity HS Girls vs South Greenville (SC) Varsity HS Girls

3:00 pm
Field 1

Clayton Youth Rugby (NC) Varsity HS Girls vs Wando (SC) Varsity HS Girls

3:00 pm
Field 2

Key Biscayne Rugby Rats (FL) JV HS Boys vs Charlotte Tiger Cubs (NC) JV HS Boys

3:25 pm
Field 4

Charlotte Blue Devils (NC) U12 Coed vs Atlanta Youth Rugby #2 (GA) U12 Coed

3:30 pm
Field 3

Etowah River Valley Rugby (GA) Varsity HS Boys vs Wando #2 (SC) Varsity HS Boys

3:35 pm
Field 7

Charlotte Irish (NC) U14 Boys vs Charlotte Cavaliers (NC) U14 Boys

4:00 pm
Field 6

South Greenville (SC) Varsity HS Boys vs West Carroll Marauders (MD) Varsity HS Boys

4:00 pm
Field 9

Rebels Rugby (GA) Varsity HS Boys vs Southern Pines Jokers (NC) Varsity HS Boys

4:00 pm
Field 5

Warsaw Girls Rugby (IN) Varsity HS Girls vs Badger Academy #2 (WI) Varsity HS Girls

4:00 pm
Field 1

Brunswick Valkyries #2 (OH) Varsity HS Girls vs Columbia Central #2 (TN) Varsity HS Girls

4:00 pm
Field 2

Loudoun (VA) JV HS Boys vs Wando (SC) JV HS Boys

4:00 pm
Field 4

Raleigh Rugby #1 (NC) U12 Coed vs Clayton Youth Rugby (NC) U12 Coed

4:20 pm
Field 7

North Bay (MD) U14 Girls vs Charlotte Shockers (NC) U14 Girls

4:30 pm
Field 3

OPEN vs OPEN

4:35 pm
Field 4

Rebels Rugby #1 (GA) U12 Coed vs Atlanta Youth Rugby #1 (GA) U12 Coed

4:40 pm
Field 7

Raleigh Rugby (NC) U14 Girls vs Camp Road (SC) U14 Girls

5:00 pm
Field 6

Salesianum School (DE) Varsity HS Boys vs Clayton Youth Rugby (NC) Varsity HS Boys

5:00 pm
Field 9

Charlotte Tigers North (NC) Varsity HS Boys vs Hudson #2 (OH) Varsity HS Boys

5:00 pm
Field 5

Brunswick Valkyries #1 (OH) Varsity HS Girls vs Charlotte Tigress (NC) Varsity HS Girls

5:00 pm
Field 7

Charlotte Bears (NC) U14 Boys vs East Cobb (GA) U14 Boys

5:00 pm
Field 1

Hough Huskies (NC) Varsity HS Girls vs Highland Lady Buzzards (OH) Varsity HS Girls

5:10 pm
Field 4

Charlotte Mustangs (NC) U12 Coed vs Richmond Strikers #1 (VA) U12 Coed

5:30 pm
Field 3

Greensboro Barbarians (NC) Varsity HS Boys vs James Island Trojans (SC) Varsity HS Boys

5:45 pm
Field 7

Clayton Youth Rugby (NC) U14 Boys vs Tennessee Academy (TN) U14 Boys

5:45 pm
Field 4

Raleigh Rugby #2 (NC) U12 Coed vs Raleigh Redhawks (NC) U12 Coed

6:00 pm
Field 6

Hudson #1 (OH) Varsity HS Boys vs Neuqua Wildcats (IL) Varsity HS Boys

6:00 pm
Field 9

Phoenix Alpharetta Rugby (GA) Varsity HS Boys vs Raleigh Rugby (NC) Varsity HS Boys

6:00 pm
Field 5

South Greenville (SC) Varsity HS Girls vs Tribe Rugby (TN) Varsity HS Girls

6:00 pm
Field 1

Clayton Youth Rugby (NC) Varsity HS Girls vs North Meck Valkyries (NC) Varsity HS Girls

6:20 pm
Field 4

Rebels Rugby #2 (GA) U12 Coed vs Atlanta Youth Rugby #2 (GA) U12 Coed

6:30 pm
Field 7

Phoenix Alpharetta Rugby (GA) U14 Boys vs Charlotte Irish (NC) U14 Boys

6:30 pm
Field 3

Hawks B (NC) Varsity HS Boys vs Wando #2 (SC) Varsity HS Boys

6:55 pm
Field 4

Charlotte Blue Devils (NC) U12 Coed vs Richmond Strikers #2 (VA) U12 Coed

7:00 pm
Field 6

Charlotte Flying Tigers (NC) Varsity HS Boys vs Badger Academy (WI) Varsity HS Boys

7:15 pm
Field 7

Mount Pleasant Marlins (SC) U14 Boys vs Charlotte Cavaliers (NC) U14 Boys